Святкові заходи

День села Новоленськ

2 серпня у мальовничому селі Новоленськ відбулося урочисте святкування з нагоди Дня села. Святково прибране село гостинно вітало жителів та гостей.На святі було присутнє керівництво громади, підприємці, депутати місцевої ради.Свято розпочалось конкурсом - малюнок на асфальті, а також дитячі естафети та ігри,усі учасники були нагороджені солодкими подарунками. Дітям дуже сподобалась святкова програма, адже нічого подібного у селі ніколи не проводилось.

Програму святкування продовжив святковий концерт за участі солістів та аматорських колективів сільського клубу. Невеличкий актовий зал був вщент заповнений, здавалось ,що подібного аншлагу тут небуло ще з радянських часів.Під час концерту  селищною були нагороджені ветерани праці та передовики праці.

Урочистості закінчились святковою дискотекою.

Жителям села щиро сподобалось святкування.

Начальник відділу культури  та  туризму

Наркевицької ОТГ                                                                                       Литвинюк С.О