Святкування

Гріє душу село, моє рідне село

Я пишаюсь краєм рідним,

Хочу бути його гідним,

Оберегом родоводу-

Трительницького роду.

13 серпня відзначали свято-День рідного села. З самого ранку біля СБК звучала урочиста музика, нагадуючи усім мешканцям та гостям села  про цю надзвичайну подію. Програма святкування поділялась на 4 частини. Перша-конкурс дитячого малюнку, який відбувся  у фойє СБК, де кольоровою крейдою діти намалювали державні символи, квіти, українську хату. На дитячому майданчику проходили веселі старти, де сільська дітвора показала свою спритність та сміливість.

Друга частина проходила у місцевій церкві.  Отець Володимир відправив святкове Богослужіння та привітав усіх присутніх зі святом.

О 15 годині розпочався святковий концерт. Під акорди пісні «Хліб та сіль» на вишитому рушнику в зал внесли коровай.  Радість свята розділили почесні гості: голова Наркевицької ОТГ Гула Л.В., заступник голови Борисюк В.М.,помічник народного депутата Сергія Лабазюка Петрук В. О., менеджер ТОВ «Енселко-Агро» Мурін М.Г., які теплими словами привітали трительчан  та  побажали міцного здоров’я, злагоди в кожній родині,  достатку і благополуччя. Подарунками і подяками буди відзначені найменшій та найстарші жителі, ветерани праці, заслужені та найактивніші мешканці, багатодітні родини,  матерів-героїнь.

Багато гарних українських пісень виконав колектив «Вишиванка». Найбільше вразив глядачів вихід на сцену вокального колективу «Дивограй» зі своїми жартівливими піснями «Зібрались бабоньки» та «Свекруха».

По закінченню святкового концерту усіх пригощали запашним короваєм, а на подвір’ї СБК частували смаженими на вогні сардельками та картоплею - подарунок до свята від підприємців місцевих магазинів Новака В.В. та Облучинського Є.М.

Дорослі і малі були в захваті від побаченого та почутого та ще довго дякували місцевій владі за підготовку та проведення свята.