День вшанування пам'яті жертв Голодомору

Голодомор 1932-1933рр. – одна з найжахливіших сторінок у новітній історії українського народу. Роки Державної незалежності  України стали часом складного усвідомлення причин перебігу та наслідків національної катастрофи українців. 28 листопада 2006 року Верховна Рада України визнала Голодомор 1932-1933рр. геноцидом українського народу.

Сколихнулась Україна від скорботи і жалю. Приспустилися від чорного болю жалобних стрічок Державні прапори. Запізнілими дзвонами шукаємо мільйони українських душ, щоб вписати їх в історію Пам*яті.

26 листопада 2016 року о 16.00 запалали свічки скорботи у Наркевицькій міській бібліотеці в пам*ять про тих, хто загинув від голодомору. Бібліотекарі Наркевицької міської та Юхимовецької сільської бібліотек провели урок історії «Минуле стукає в наші серця», де розповіли присутнім про жахливі події минулого. Також організовано книжкову виставку «Голодна Голгофа – 33», де були представлені художні твори та історичні факти про Голодомор 1932-1933рр.