Конкурс 26,06,2016

Наркевицька музична школа фаворит творчих конкурсів

Приємною традицією стали призові місця учнів ДШМ  на обласних та всеукраїнських конкурсах.

Ще одним творчим олімпом, який покорився  нашим вихованцям став конкурс  творчої сільської молоді в с .Летава (Летичівського району, Хмельницької обл)-**Летавчанка збирає друзів**

Учасниками конкурсу стали учні Н.Блазунь(керівник Макушак С.О), В.Камінський(керівник ЛитвинюкС.О), вокальний ансамбль **Мрійники**(керівник Литвинюк С.О) у складі В.Камінський, В.Шустик, Ю.Кравчук,Ю.Герасімова,Н.Палига, Блазунь.Н, Охоцька.А.

Журі високо оцінили рівень підготовки учнів школи, серед  двохсот учасників, та відповідно нагородили переможців.

1 місце у категорії ансамблі здобув ансамбль *Мрійники*

Фото 1

1 місце у категорії сольний спів (старша вікова категорія) здобув викладач Звєрєв Максим

Фото2

За допомогу в організації поїздки висловлюємо подяку голові Наркевицької ОТГ Гулі Л.В та директору Наркевицької ДШМ Блазунь С.І, а також батькам конкурсантів.

Вітаємо наших діток!

Начальник відділу культури і туризму                                                             Литвинюк С.О

Наркевицької ОТГ