Сергіївка прийняла святкову естафету

Дата: 26.09.2016 11:22

День села у Сергіївці

Нарешті і до с.Сергіївка дійшла святкова концертна естафета. У маленькому залі місцевого клубу зібрались жителі для  того, щоб послухати концерт, а також поспілкуватись з керівництвом громади.

Голова Наркевицької  об’єднаної територіальної громади  Гула Л.В., нагородила жителів села (найстарішого жителя, наймолодшого жителя, найстаршу сімейну пару, мати одиначку). До нагородження долучився благодійний фонд  С.Лабазюка «Ми поруч».

Для дітей були організовані «Веселі старти».

Святковий концерт був підготовлений  на задовільному рівні, до організації концерту долучились аматори самодіяльності  с .Бубнівка.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису