ЗВЕРНЕННЯ до жителів Наркевицької об’єднаної територіальної громади, керівників підприємств, установ та організацій.

ЗВЕРНЕННЯ

до жителів Наркевицької  об’єднаної територіальної громади, керівників підприємств, установ та організацій.

З приходом весни наступає сприятлива пора взятися громадою за наведення чистоти, порядку, покращення благоустрою та санітарного стану території нашої громади.

Турбота про чистоту і благоустрій громади – справа кожного мешканця. Адже впорядковані вулиці, парки і сквери позитивно впливають на настрій мешканців, віддзеркалюють моральне обличчя населених пунктів і кожного його жителя.

З метою наведення належного порядку, покращення санітарного стану Наркевицької об’єднаної територіальної громади виконавчий комітет селищної  ради оголошує з

3 квітня  2017 року МІСЯЧНИК ЧИСТОТИ І ПОРЯДКУ.

Звертаємося до всіх жителів об’єднаної громади, керівників підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань не стояти осторонь проблем чистоти та благоустрою - навести порядок на подвір’ях, прилеглих та закріплених територіях, відремонтувати та пофарбувати паркани.

Надіємось, що до Великодніх свят кожна сім’я та й в цілому громада буде радувати мешканців своєю чистотою та охайністю.

Селищний голова      Л.В. Гула