Методоб’єднання вчителів фізики, математики, інформатики

18 травня 2017 року у залі засідань Наркевицької селищної ради відбулося методоб’єднання вчителів фізики, математики, інформатики.

Гудзь Віктор Володимирович – завідувач центром викладання навчальних предметів природничо-математичного циклу і технологій Хмельницького обласного інституту післядипломної освіти ознайомив вчителів фізики із напрямками та завданнями модернізованих програм у 5-9 класах.

Гринчук Людмила Володимирівна – старший викладач кафедри теорії і методик  природничо-математичних дисциплін  обговорила з вчителями математики питання про підсумки участі у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад,   про оновлення навчальних програм з  математики для учнів 5-9 класів  ЗНЗ, про Міжнародне моніторингове дослідження якості освіти PISA -2018 та підготовку до ЗНО і ДПА з математики.

Сологуб Олександра Станіславівна – завсектором викладання інформатики у 5-11 класах у ХОІППО підготувала для вчителів презентацію «Особливості викладання навчального предмету «Інформатика» в основній школі та перспективи удосконалення його змісту».