Подвиг Героїв Небесної Сотні

Дата: 22.02.2017 14:59

«Подвиг Героїв Небесної Сотні»

В сільській бібліотеці с.Трительники відбувся виховний захід присвячений пам'яті героїв Небесної сотні.

«Ми вшановуємо пам’ять героїв різних історичних подій:Голодомор 1932-1933 рр, Битва під Крутами,Бабин Яр. Сьогодні ми стали сучасниками ще однієї масової трагедії нашої країни-20 лютого вже третій рік ми відзначаємо ще одну пам’ятну дату в історії творення української державності-День Пам’яті Героїв Небесної Сотні,які відділи своє життя під час Революції Гідності,захищаючи ідеали демократії,відстоюючи права і свободи людини,європейське майбутнє нашої держави.

Кожен із цієї Небесної Сотні, як і ми з вами мали свою сім’ю,батьків,друзів,захоплення,свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їх душі саме в цей час призвав до боротьби за вільну, демократичну,чесну Україну» - такими вступними словами сільський бібліотекар Яковлєва Тетяна Іванівна розпочала усний журнал «Подвиг Героїв Небесної Сотні».

Ведучі заходу Крулик Н.,Остапчук А.,Лаба І. продовжили розповідь, як саме, три роки тому відбувались майданівські події в центрі України-Києві. Присутні із почуттям скорботи вислухали виступи старости села Бегдай Т.П.,користувача бібліотеки Лабу А.М. та учнів Бегдай А.,Остапчук А.

На захід було запрошено і самого очевидця цих подій Куприкова А.А.,який саме в ці дні проходив строкову службу у рядах Збройних Сил України. А сьогодні він продовжує боротьбу за свободу,єдність і цілісність держави по контракту.

Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» ведучий Крулик Назар запалив свічку і передав по колу усім присутнім,як символ про пам’ять і шану Героїв.

Слава Україні! Героям Слава

Фото без описуФото без описуФото без опису.