З Днем народження, Наркевичі!

Дата: 17.07.2017 15:58

Сонячного літнього дня, на площі біля будинку культури, зібралися всі жителі мальовничого селища міського типу Наркевичі.  Нагодою цього зібрання стало святкування Дня народження селища. До нас завітали  мешканці сусідніх сіл привітати та порозважатися. Відкрили святкову програму грою в футбол. Футбольна команда Наркевичів грала з командою села Купіль. Наша перемога у грі задала гарний настрій. На свято завітали гості з Хмельницького, центру «Спорт для всіх». Разом  провели «Веселі старти», змагання з підняття гирі вагою 24 кг, армреслінгу, паурліфтингу, жим лежачи та настільного тенісу. Переможці змагань отримали нагороди. Спонсором виступив фонд «Ми поруч» Сергія Петровича Лабазюка.

Продовжив святкування конкурс малюнків на асфальті «Майбутнє України очима дітей». Головна тема малюнків була - мир та спокій на нашій Україні.

Далі проходив святковий концерт. Чарівні ведучі Тетяна Павлюк та Євген Сторожук розпочали концертну програму.

На свято завітали гості: помічник народного депутата України С.П. Лабазюка Петрук Володимир Петрович, перший заступник голови Волочиської РДА Карун Олег Васильович, керуюча справами Волочиської міської ради Цимбалюк Вікторія Олександрівна, начальник відділу організаційної та інформаційної роботи Петлюк Олександр Олександрович, заступник Війтовецького селищного голови Свистун Володимир Михайлович, секретар Війтовецької селищної ради Глущак Наталія Станіславівна, заступник директора ТОВ «Волочиськ Агро» Адамчук Людмила Пилипівна, директор ТОВ «Наркевицький цукровий завод» Домбровський Роман Григорович.Вони щиро та сердечно  привітали всіх жителів села зі святом,  вручили подарунки, нагороди  ветеранам праці та працівникам соціально-культурних заходів.

Голова Наркевицької ОТГ Гула Любов Вячеславівна тепло привітала всіх присутніх зі святом та вручила відзнаки: наймолодшому жителю Наркевичів Бевзюкові Андрію, наймолодшому подружжю Касперських Віталію та Ользі, за найкращий двір Боярчук Олені Францівні, за активну участь у художній самодіяльності Горбенко Людмилі Михайлівні, за активну громадську та життєву позицію Машталіру Ігореві Олеговичу. Також були нагороджені члени громадського формування «Громада та порядок» і духовий оркестр.

Концертна програма була веселою та різножанровою. Розпочалась вона флешмобом, що присвячений рідному селищу. В концерті приймали участь: хор «Наркевицькі візерунки», ансамбль «Мрійники», хореографічний колектив музичної школи «Оксамит», вокальний ансамбль «Сузір’я», Сергій Литвинюк , Максим Звєрєв, Катерина Візовська, Юлія Беца, Валерій Приходько, Людмила Горбенко, Анастасія Блазунь, Вікторія Демчишина та танцювальний дитячий колектив.

Всіх присутніх частували смачнючою юшкою, жареними сосисками, картоплею та іншими смаколиками.

Висловлюємо щиру подяку спонсорам: фонду «Ми поруч» С.П. Лабазюка, ТОВ «Наркевицький цукровий завод» та приватним підприємцям смт Наркевичі.

Аж до пізнього вечора лунала музика, а люди танцювали, співали,  розважалися та веселилися.