Святкові заходи

Святкування Дня Села Юхимівці

19  червня  у мальовничому селі Юхимівці урочисте свято. Майже кожен житель села знає і чекає цю  святкову дату, та і саме село , святково прибране радує очі своїм жителям та гостям .

Ще зранку працівники Юхимівського  СБК провели для дітей конкурс  Малюнок на асфальті, усі  учасники отримали солодкі подарунки.

Фото 1 .2

Святкування продовжилось товариським матчем серед молоді с. Юхимівці та смт.Наркевичі , усі учасники були нагороджені.

Фото 3.

Наступним етапом був Святковий Концерт , який був професійно підготовлений працівниками відділу культури громади та вихідців з села.

З привітаннями виступила голова Наркевицької ОТГ - Гула Л.В

Фото 4

Зал був заповнений, жителям концерт сподобався, про що свідчили бурхливі оплески .

Фото 5-6

Урочистості закінчились святковою дискотекою під відкритим небом.

Начальник відділу культури і туризму                                                             Литвинюк С.О

Наркевицької ОТГ